Продовжуємо навчання у Тернопільському прес-клубі
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-1.jpg)
Студенти ОП «Правова журналістика» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету продовжують навчання в 11 Регіональній школі сучасної журналістики. Організатор — Тернопільський прес-клуб. Зокрема, слухали про “Секрети якісного тексту: пишемо грамотно і переконливо”.
Медіатренер – Віталій Голубєв, засновник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!”, секретар Національної спілки журналістів України, автор 6 книжок з ефективних комунікацій.
Про якісну журналістику, діяльність та розвиток локального медіа досвідом ділилась Наталія Бурлаку, головна редакторка сайту «20 хвилин» і газети «RIA плюс».