Презентація збірки Лариси Мельник "А ти живи..."

Доторкнутися до поетичного слова сьогодні мали можливість студенти третього курсу кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність», відвідавши презентацію збірки Лариси Мельник «А ти живи…».
Авторка з Полтавщини, почала писати вже у дорослому віці, коли відчула нагальну потребу висловити наболіле.
Слухачі стали свідками не просто представлення книги поезій, а цілого дійства, ґрунтовно підготовленого п. Ларисою. У поетичних рядках власного виконання Лариса Мельник занурила у минулий рік. Рік, який ми усі прожили, якщо так можна сказати. Тут переплелися сум, жаль, біль, злість, жах, співчуття, туга, радість, любов. Відповідно, і слухачі переживали оту всю палітру емоцій та почуттів.
У нас війна!!! І як ми живемо?!!
Під кулями, але саджаєм квіти.
Сумуємо і плачем, сміємось!
Є почуття, а значить — будем жити!!
У центрі творів — людина. Чи то військовий, чи волонтер, чи дитинча. Усі працюють на своєму фронті задля Перемоги.
Ми не зламані!!!
Подряпані, побиті, обламані,