Презентація книжки «На бджолиному крилі» Омеляна Мандзюка

21 вересня 2021 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книжки «На бджолиному крилі» знаного українського бджоляра, почесного пасічника України Омеляна Мирославовича Мандзюка.

У книзі представлено унікальні матеріали про визначних науковців і практиків бджільництва, які жили і працювали на українських теренах в різні історичні періоди, розглянуто розвиток медоносної галузі та особливості використання продуктів бджільництва. Про шлях книги до читача розповіли заслужений журналіст України Петро Гудима та головний редактор газети “Сільський господар” Богдан Новосядлий.Захід відбувся в рамках проведення з 20 по 30 вересня традиційної декади відкритих дверей, приуроченої до Всеукраїнського дня бібліотек.У презентації взяли участь студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ. Модерувала презентацію завідувачка відділу сільськогосподарської літератури ТОУНБ Юлія Шергей, випускниця спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.Студенти мали можливість побачити практичну складову роботи бібліотекаря. Адже бібліотеки у сучасному інформаційному просторі є майданчиком просування якісних інформаційних ресурсів, сервісів та послуг, забезпечують простір для неперервної самоосвіти, а працівники книгозбірень організовують різноманітні соціокультурні заходи.