Посвята першокурсників


Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. У них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Саме з нагоди «Посвяти в першокурсники СГФ» було проведене феєричне свято. Особливу атмосферу задав Тернопільський обласний драматичний театр ім. Т. Г.Шевченка, який гостинно відчинив свої двері для веселого, насиченого та неординарного дійства. Таке свято проводиться не вперше і є чудовою традицією соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ. Цьогоріч усе дійство було виконано в стилі «Оскар» і все все залежало лише від уподобань першокурсників. Саме вони вирішували, в якому кінообразі виступити, якими номерами вразити один одного. До прикладу, першокурсники групи Графічний дизайн та Культурна дипломатія представили на конкурс «Найкреативніше фото» свій творчий доробок за сюжетом серіалу «Мафія», який був визнаний одним із найкращих.

Хочеться побажати всім студентам удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів, цікавих подій. Нехай студентські роки минуть легко, безтурботно та залишать приємні спогади на все життя. Шлях наших документознавців, культурних дипломатів, дизайнерів, правових журналістів, психологів, соціальних працівників розпочинається саме тут і зараз.

P.S. Особливий респект студактиву соціально-гуманітарного факультету за креативність, організаційність і сміливість брати на себе відповідальність.