Підписано угоду між Західноукраїнський національний університет та Католицьким університетом в Ружомберку (Словацька Республіка)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/273956874_479811267196823_9179510597517430149_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/273956874_479811267196823_9179510597517430149_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274222606_479811383863478_5811331148826849086_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274082835_479811293863487_7306428617384940665_n.jpg)
У рамках підписаної угоди між Західноукраїнський національний університет та Католицьким університетом в Ружомберку (Словацька Республіка) та з метою проведення профорієнтаційної роботи відбулася робоча поїздка заступника декана соціально-гуманітарного факультету доктора педагогічних наук, професора Юрій Щербяк та завідувача лабораторії суспільного моделювання Андрій Підлужний до Spišská Kapitula Теологічного інституту Католицького університету в Спішській Капітулі-Спішському Подграді (Словаччина).
✦ Під час візиту з деканом теологічного факультету доктором Петером Майдою та його заступником доктором Мартіном Тараєм обговорено ряд питань про активізацію співпраці між факультетами, а також відбулася зустріч зі студентською молоддю, де було надано інформацію про матеріально-технічну базу ЗУНУ, спеціальності, а також про умови вступу на навчання до соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.
✦ Зазначимо, що за останні роки студентами соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ стали близько 20 студентів із Словаччини, які навчалися за освітніми програмами: психологія; менеджмент соціокультурної діяльності; документознавство та інформаційна діяльність.