Освітянська сесія «Креативно-інноваційні технології навчання та викладання»
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/12-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/15-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/14-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/16-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/17-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/18-2.jpg)
15 березня 2023 року викладачі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ на базі Тернопільського ліцею №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети провели другий модуль з циклу тренінгів Освітянська сесія «Креативно-інноваційні технології навчання та викладання» для педагогів та учнів, присвячений викликам сьогодення та їх впливу на сучасну українську школу.
Під час зустрічі обговорювали питання ролі вчителя в освітньому процесі, типові помилки освітян й шукали дієві способи їх уникнення. Особливо цікавими для педагогів були дебати щодо оцінювання учнів у сучасних умовах, а також питання функцій, доцільності та змісту домашніх завдань.
Школярі ж змогли «прокачати» свої soft skills під час інтерактивну – ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ.
Старшокласники ознайомилися зі спеціальностями, які представлені на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ, а такожотримали відповіді на питання щодо цьогорічної вступної кампанії.