"Особливо цікаво було дізнатися про функціонування архіву селищної ради..."

Базою для дуальної освіти студентці соціально-гуманітарного факультету Починок Вікторії (ОП Документознавство та інформаційна діяльність) стала Гусятинська селищна рада.
Тут студентка працювала з різними службовими документами, орієнтуючись на інструкцію з діловодства, реєструвала звернення громадян та готувала відповіді заявникам тощо.
За словами студентки, «особливо цікаво було дізнатися про функціонування поточного архіву ради, проведення експертизи документів при їх відборі для передавання на державне збереження. Приємно, що керівництво діловодного відділу доручило мені оформлення справ для передачі їх до архівного відділу Чортківської РДА.
Вважаю, що перебування на дуальній освіті є дуже корисним для студентської молоді, оскільки дає змогу ближче познайомитися з професійною діяльністю за фахом, набути практичних навичок роботи з документами, поглибити набуті в університеті теоретичні знання з документознавства та інформаційної діяльності».