Онлайн зустріч для майбутніх журналістів «Театр медіаційї. Венчурні інвестори: піти, щоб повернутися»

Дуже плідно, цікаво і драйвово провели вечірню онлайн зустріч «Театр медіаційї. Венчурні інвестори: піти, щоб повернутися» студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету разом із доцентом Блашків Ольгою Володимирівною.
Український Центр Медіації, організатор заходу, здивував модифікацією процесу, який є медіацією і не є медіацією в повному обсязі з огляду на те, що ми знаємо про цей процес. Звичайна історія про те, як хочеться, але не можеться, тому що рішення залежить від двох сторін….
Медіаторами були : Галина Єрьоменко ‒ СЕО Українського Центру Медіації, канд. юрид. наук, стажистка CEDR (UK) 2022, медіаторка з декількома міжнародними сертифікаціями, Mediator of the Global Mediation Panel at the Office of the Ombudsman for UN Funds and Programmes; випускниця 18 денної програми «Гарвардська переговорна модель», та Ольга Шепель (у ролі клієнта) ‒ медіаторка, акредитована у CEDR (Великобританія), магістр міжнародного менеджменту, співвласник компанії, яка працює в будівельній галузі; бізнес-тренер, HR-менеджер, бізнес-консультант.
Величезна дяка організаторам за можливість спостерігати за роботою майстрів медіації, а також зануритися в особисті історії тих, хто звернувся до медіатора за допомогою.
Інтрига в театрі – це завжди цікаво.