Онлайн заняття з працівниками центральної міської бібліотеки


Студенти 3 курсу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарного факультету були присутні на онлайн занятті з працівниками центральної міської бібліотеки в рамках тренінгу з дисциплін «Організація та управління діяльністю інформаційних установ» та «Організація роботи інформаційних служб».
У сучасних умовах бібліотека як соціальний інститут інформаційної культури завжди рухається назустріч своєму споживачу інформації, є показником духовного та інформаційного розвитку суспільства.
Перед фахівцями стоїть завдання навчити користувачів грамотно формулювати свої інформаційні запити, здійснювати самостійний пошук необхідної інформації, орієнтуватися в інформаційних ресурсах бібліотеки.
Студенти та викладачі почули про новинки бібліотечних послуг, особливо у цей непростий час, плани на майбутнє, потребу у новому приладді, яке б допомогло якісніше працювати.
На сьогодні бібліотека є місцем, де збираються різні категорії населення, отримують те, за чим звернулися. Чи то почитати книгу, чи попрацювати в мережі, чи отримати консультацію, або ж відвідати тренінг чи курси.
Головний бібліотекар ЦМБ Ольга Уніят також ознайомила майбутніх фахівців з особливостями документів, які функціонують в установі. Також побачили, як складається на поточний рік графік масової роботи, де прописані усі заплановані заходи. Частиною роботи бібліотеки є і списання книг з балансу бюджетних установ. Ольга Уніят розповіла, за якими критеріями вибираються книги, і показала Акт про списання.
Неабиякий інтерес викликали створені силами працівників бібліотек усього міста артбуки. Це неймовірні видання, які засвідчують,що працівник бібліотеки ще й художник-декоратор, рукодільниця, має володіти різними техніками: квілінг, скрапбукінг, витинанка, малюнок на склі та інші.
Таким чином, бібліотека уже давно є своєрідним інформаційним центром, де акумулюється невичерпна енергія працівників і відвідувачів, слугує платформою для створення найрізноманітніших проєктів.