Онлайн-лекція для майбутніх журналістів про актуальне
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/4.jpg)
«Радіо на війні чи війна на радіо?», — онлайн-лекцію на таку тему провів кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Запорізького національного університету для студентів спеціальності «Правова журналістика» Західноукраїнського національного університету. Юрій Вікторович розповів, як працює радіо в Україні після повномасштабного вторгнення Росії. Зокрема, лектор звернув увагу студентів на проблеми із дотриманням журналістських стандартів в ефірному мовленні, а також рівень професійності радіоведучих. Також студенти дізналися більше про радіомовлення Запоріжжя як прифронтового регіону.