Олена Конопліцька та Оксана Лотоцька взяли участь в онлайн-тренінгу «ХМАРНІ СЕРВІСИ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ ZOOM)»

Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету кандидат філологічних наук, доцент Олена Конопліцька та кандидат історичних наук Оксана Лотоцька взяли участь в онлайн-тренінгу, проекті Міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) «ХМАРНІ СЕРВІСИ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ ZOOM)».
Організаторами проекту виступили Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та ГО «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН». Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за високий рівень організації проекту та надіються на плідну наукову співпрацю.