Обмін науковим досвідом
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-2.jpg)
Відбулася міжнародна наукова конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття», організатором якої виступила кафедра інформаційної діяльності та медіа комунікацій Національного університету «Одеська політехніка». Форум для практиків, фахівців з провідних закладів вищої освіти України, які, шануючи історію та традиції, завжди відкриті до позитивних змін та перетворень. Учасником конференції була і кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ. Чудова нагода обмінятися науковим та практичним досвідом, новими напрацюваннями, методиками.