Обговорення проєкту освітньо-професійної програми "Менеджмент соціокультурної діяльності"


1 червня 2023 р. під час засідання кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Менеджмент соціокультурної діяльності».

У заході взяли участь група забезпечення освітньої програми та фахівці-практики: Шергей Григорій Платонович, директор Тернопільського обласного художнього музею; Ханас Володимир Васильович, голова ГО Тернопільської кінокомісії, регіональний координатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Dokudays UA в Тернопільській області. До обговорення також долучилися викладачі кафедри.

Шергей Григорій Платонович рекомендував акцентувати увагу на вимогах до випускників освітньої програми, які повинні вміти здійснювати практичну діяльність у сфері культури та мистецтва відповідно до чинного законодавства, володіти знаннями в сфері права інтелектуальної власності.

Ханас Володимир Васильович  запропонував зосередити увагу на вмінні випускників освітньої програми писати проекти, забезпечувати їх фінансування, встановлювати діалог з різними професійними суб’єктами, розвивати міжнародну співпрацю, лобіювати інтереси галузі на міжнародному рівні; захищати авторські права працівників сфери культури, культурних і креативних індустрій.

Під час обговорення переліку компонент освітньо-професійної програми «Менеджмент соціокультурної діяльності» та їх логічної послідовності  обгрунтовано зміни у назві окремих дисциплін, запропоновано ввести зміни в навчальному плані.