ОБГОВОРЮЄМО ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ЗВО-ПАРТНЕРІВ
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272680712_1238745886619176_1555194363241371887_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272680712_1238745886619176_1555194363241371887_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272680778_1238745799952518_8336996956968870909_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272773644_1238745956619169_5500173727525198483_n.png)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272438577_1238745783285853_7050987212751019039_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272709339_1238745859952512_5053262486901277381_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272637041_1238745869952511_1714011744399413067_n.jpg)
26 січня 2022 року д-р філол. наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ Ірина Шкіцька взяла активну участь у круглому столі «Сучасні тренди в документознавстві», організованому кафедрою інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса.
На заході були репрезентовані освітні програми з підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». До роботи круглого столу долучилися провідні фахівці у сфері документознавства та інформаційної діяльності (Юрій Палеха, Галина Охріменко, В’ячеслав Кудлай, Тетяна Марченко та ін.), випускники університету та студенти, які навчаються на згаданих програмах.
Члени академічної спільноти й запрошені стейкхолдери висловили пропозиції щодо покращення програм із підготовки фахівців у сфері документознавства та інформаційної діяльності шляхом розвитку соціальних навичок здобувачів освіти, запровадження таких освітніх компонент, як «Інформаційна безпека», «Ораторське мистецтво», дисциплін психологічного циклу. Гості наголосили на важливості формування в майбутніх документознавців стресостійкості, організованості, уміння раціонально розподіляти час, гармонійно комунікувати тощо.
До переваг обговорюваних освітніх програм, безумовно, слід віднести акцент на використанні новітніх комп’ютерних технологій в управлінській діяльності, розвиток творчих здібностей і комунікативних навичок студентів, підвищення їх грамотності.
Вивчення основ інформаційного маркетингу, вироблення навичок у сфері фахових наукових досліджень, підготовка здобувачів освіти до започаткування та ведення власного бізнесу в умовах інформаційного суспільства забезпечують унікальність освітніх програм із підготовки спеціалістів з інформаційної, бібліотечної та архівної справи, що здійснюють колеги в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Колектив кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ щиро зичить їм натхнення в подальшій роботі на освітній ниві й успішної реалізації усіх творчих задумів!