Невеликими кроками до великої справи...

Студенти групи ДИЗ-11 та СОП-11 соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ проявили креативність, працьовитість та патріотизм, долучившись до благодійної культурно-мистецької акції «Зайчик за донат». Виготовлення іграшок власними руками — це творчий та корисний процес, який приносить задоволення та можливість зробити добру справу (Керівник проекту староста групи ДИЗ-11 Сакун Марія).
Перераховані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України, які так відважно боронять нашу країну. Надзвичайно важливо єднатися та допомагати один одному в ці нелегкі часи. Молодь демонструє високий рівень соціальної свідомості та відповідальності. Крім того, студенти матимуть приємну нагоду подарувати виготовлені власноруч іграшки своїм рідним. Це додасть особливої цінності цим подарункам та зігріє серця близьких.
Пишаємося нашими студентами. Чудовий приклад того, як навіть невеликими кроками можна долучатися до великої справи підтримки України.