Навчання за дуальною формою у Тернопільському прес-клубі


Студентка соціально-гуманітарного факультету Дарина Грицко (ОП Правова журналістика) про свій досвід навчання за дуальною формою.
«Для здобуття професійних навичок та проходження навчання за дуальною формою я обрала Тернопільський прес-клуб. Завдяки визнаним фахівцям я здобула більше знань та ближче розглянула сучасну журналістику. Поєднання теорії та практики дає змогу стати на крок ближче до бажаної справи.
У нас відбувалися часті зустрічі з викладачами кращих медіа, тренерами України та місцевими професіоналом. Вони допомогли навчитися та вдосконалити деякі навички, працювати за професійними стандартами, створювати якісні текстові, відео та радіо сюжети, вести передачі та ефективно комунікувати, просувати контент у соцмережах, проводити журналістські розслідування та успішно протистояти дезінформації. Я була присутня на першому тренінгу для учасників X Регіональної школи сучасної журналістики на актуальну тему: «Етика та стандарти журналістики в умовах воєнного стану». Його проводила тренерка — Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікації, викладачка Могилянської школи журналістики. Розглядали перелік інформації, яку не можна розголошувати, встановлювали порядок роботи журналістів в зоні ведення бойових дій. Також брала участь у цікавому медіа-заході, який провів — Віталій Голубєв, засновник Школи універсального журналіста і всеукраїнського конкурсу «Я журналіст» секретар НСЖУ. Тема заходу: «Якісний контент. Засоби підвищення читабельності тексту: пишемо просто про складне. Типові помилки в текстах початківців та як їх усунути».
Дуальна освіта дала мені можливість побачити складну, але дуже цікаву роботу журналіста. Вважаю, що це було корисно та цікаво, це можливість ближче ознайомитися з професійною діяльністю, поглибити та покращити набуті в університеті теоретичні знання з журналістики».