Навчання у Секторі комунікації ГУНП у Тернопільській області

Студентки соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Правова журналістика» Анастасія Брик та Христина Сотула проходили навчання за дуальною формою у Головному управліні Національної поліції в Тернопільській області, у Секторі комунікації. Навчання проходило дуже інформативно та цікаво, вчили подавати інформацію правильно та лаконічно, адже від офіційних джерел має надходити тільки чітка, потрібна та достовірна споживачам інформація. У Секторі комунікації проходити практику було нелегко: оскільки війна виходить на перший план, у суспільстві немає повноцінної картини щодо ситуації в Україні. У підсумку студентки отримали безцінний досвід, працюючи у державній структурі (фото не подаємо з міркувань безпеки).