Наукові пошуки наших студентів - майбутніх журналістів

17 листопада 2023 року в київському університеті ім. Бориса Грінченка відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених 📚«БІБЛІОТЕКА, КНИГА ТА МЕДІА В СУЧАСНІЙ КУЛЬТУРІ.
Участь в роботі конференції взяла студентка спеціальності «Правова журналістика» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Катерина Божаківська. Вона презентувала доповідь «Діяльність журналіста-фрілансера у цифрову епоху». У своєму виступі доповідачка виділила аспекти роботи журналістів-фрілансерів, проаналізувала її переваги й виклики, звернула увагу на трансформацію медійного ландшафту.
За результатами конференції буде опубліковано науковий збірник «Молодий дослідник».
Пишаємось і бажаємо подальших успіхів, наснаги, нових наукових звершень.