Наші студенти - наша гордість і натхнення!

29 вересня 2023 року у стінах Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка відбулася особлива подія для першокурсників – посвята у студенти соціально-гуманітарного факультету!
Привітання та напутні слова нашим студентам висловили декан СГФ, завідувачі кафедр, куратори груп! Важливим моментом урочистої події стало традиційне для нашого факультету вручення студентських квитків та «щасливої заліковки»! Принагідно адміністрація факультету відзначила перші успішні кроки наших студентів у популяризації ЗУНУ в соціальних мережах та здобутки на ниві фізичної культури та спорту.
Вітаємо першокурсників у нашій факультетській родині, пишаємося їх креативністю і талантами!
Попереду — цікаве та насичене студентське життя!!!! Ласкаво просимо до університетської родини!!!