Набуття навиків роботи з документами
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-5.jpg)
Габренко Світлана, студентка ОП Документознавство та інформаційна діяльність соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, проходила дуальну освіту в комунальному закладі «Андрушівська гімназія Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області», де займалась опрацюванням та реєстрацією внутрішніх і вихідних документів, організаційною документацією гімназії, брала участь в оформленні регламенту, правил і положень. У гімназії працює також система електронного документообігу та існують способи оперативного копіювання та передавання службових документів.
Таким чином, дуальна освіта — це чудова можливість вчитися та застосувати на практиці знання, отримані під час навчання в університеті.