На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ реалізовується проєкт Академія кар’єри, в рамках якого викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності знайомлять потенційних абітурієнтів з перевагами навчання за такими освітніми програмами: документознавство та інформаційна діяльність, культурна дипломатія, правова журналістика, дизайн.

Обрати майбутню професію — дуже важливо. Чесно зауважимо, що кожна праця має приносити задоволення та відповідний дохід. Ти маєш кайфувати від процесу, іншими словами, ти маєш бути мотивованим за такими показниками: фінансовий дохід; нові можливості; знайомства; можливість показати свою творчість; графік роботи і т. д. Шукаєш своє? Тоді тобі до нас!

Допоможемо з реалізацією ідеї, підкажемо дороговкази, скеруємо у правильному напрямі.