НЕЗЛАМНІ НАУКОВІ ТРАДИЦІЇ


Незважаючи на складні часи в Україні,3 червня 2022 року на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) за організації кафедри інформаційних систем управління відбулася традиційна VII Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та соціум», що мала на меті не тільки зібрати поважне академічне товариство, але й пропагувати ідеї єдності української нації та популяризувати український культурний спадок.
Професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ірина Шкіцька виступила на пленарному засіданні.
На конференції були проголошені цікаві наукові доповіді, що стосувалися цифровізації діловодних процесів, змін мови масмедіа, трансформації бізнес-стратегій підприємців, визначення ролі архівних установ в інформаційних війнах і збереженні культурного спадку та інших актуальних питань сьогодення.
Щиро дякуємо колегам за чудову організацію та проведення на високому фаховому рівні наукового заходу! Жваві дискусії, непідробний науковий інтерес доповідачів до явищ навколишнього світу, їх оптимізм і віра в Україну неодмінно стануть джерелом нових цікавих ідей і наукових звершень!