НАУКОВИЙ ПОЛІТ УЧАСНИКІВ ГУРТКА «ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА КОМУНІКАЦІЯ»

6 квітня 2021 року студентки групи ДІД-41 Олійник Іванна та Перчишин Мар’яна взяли активну участь у роботі секції 2 «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі» XХІ  Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» у 2021 році, організованої кафедрою історії та документознавства Національного авіаційного університету, виголосили свої доповіді та долучилися до обговорення виступів інших.

Професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Шкіцька Ірина Юріївна виступила з вітальним словом на відкритті секції, подякувала колегам за запрошення та гарну організацію освітнього заходу, окреслила труднощі, з якими зустрічаються наукові керівники студентів, і наголосила на цінності наукової роботи для сучасного студента.

Виступи доповідачів секції були присвячені актуальним питанням інформаційного суспільства, зокрема підходам до добору кадрів у корпорації «Гугл», ролі соцмереж і сайтів у популяризації зво, феномену блогерства, можливостям технологій створення презентацій та анімацій, цифровізації архівних документів, оптимізації напрямів проєктної діяльності міжнародних організацій, запровадження технології «блокчейн» тощо.

Дружня та доброзичлива атмосфера, яка панувала на заході, культ знань, повага до поглядів інших стали великим джерелом натхнення для учасників конференції та запорукою подальшої плідної співпраці кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ з кафедрою історії та документознавства Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.

Колектив кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності висловлює подяку Олійник Іванні, Перчишин Мар’яні та їх науковому керівнику — Шкіцькій Ірині Юріївні за гідну репрезентацію соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ на XХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Політ. Сучасні проблеми науки-2021».