"Моє захоплення обраною професією значно зросло і цьому я завдячую дуальній освіті..."

Студентка 2 курсу Соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Хлистун Софія здобувала професійні навички впродовж навчання за дуальною освітою у Тернопільській бібліотеці-філії №8 для дорослих.
Ділиться враженнями:
“Завідувач бібліотеки Заставецька Ганна Василівна розповіла мені усі тонкощі роботи у даній сфері. Ознайомила з фондом бібліотеки, особливостями заповнення формулярів та поділилася секретами роботи з відвідувачами. Також показала, як ведуть статистику та електронну реєстрацію.
Завдяки знанням, які я здобула під час навчання в університеті, багато чого у роботі мені було уже відомо і це значно полегшило входження у курс справи.
Особливо сподобалося організація заходів: Пізнавальна лабораторія «Цікава хімія!» для дітей або ж презентація книжки «Боротьба за українську державність 1917-1921 років на Тернопільщині: місця пам’яті» для вимушено переміщених осіб, яку пізніше висвітлили у новинах.
Ще одним цікавим аспектом моєї роботи було ведення і оформлення сторінки у Instagram, фотографування книг.
Моє захоплення обраною професією значно зросло і в цьому я завдячую дуальній освіті та співробітникам, які дали мені нові знання, здобуті ними за довгі роки праці.
Щирі читачі, дбайливий колектив залишили приємні враження у моєму житті.
Сподіваюся після закінчення навчання поринути у бібліотечну справу ще глибше та дізнаватися все більше і більше.»