Мить поезії
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-18.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-18.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-17.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/7-6.jpg)
Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ завітали на творчу зустріч та презентацію книги тернопільської молодої письменниці Ольги Мороз- Кміт «Аромат часоплину» у Бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля». Захід відбувся в атмосфері приємного спілкування, гості зі задоволенням слухали ліричну поезію молодої авторки і задавали безліч запитань.