Місце зустрічі - сучасна бібліотека
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/7-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/11.jpg)
11 грудня працівники Тернопільської обласної бібліотеки для молоді провели для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ практикум, на якому розглядали питання бібліографічного опису, бібліотечно-бібліографічної класифікації, пошуку інформації в системі УФД-бібліотека. Молодь розширила свої знання про створення бібліографічних записів та систему класифікації літератури. Захід ініційовано доценткою кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Оленою Конопліцькою.