Марія Білас про навчання на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ

Марія Білас, випускниця магістратури освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність», поділилась своїми думками щодо навчання в ТНЕУ:

«Я навчалася на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності для здобуття другої освіти, оскільки не могла зрозуміти, чим мені все ж займатися. Тут я це зрозіміла, а викладачі підштовхували мене в потрібному напрямку. Я відчувала завжди підтримку з іхньої сторони. Наприклад, памятаю пару, коли викладачка пригадала про концепцію «сродної праці» у Сковороди, і тоді я зрозуміла, скільки зайвого я роблю, що не є моїм. Також запамяталася пара про керівників, де викладач розповідав, яким і чому саме таким має буде керівник, і я подумала, як часто ми витрачаємо час в організаціях, які не підходять нам по духу. І ще багато було таких відкриттів.
Кафедра дає різнобічну освіту і дозволяє шукати та досліджувати інформацію, яка цікава саме тобі і знадобиться після закінчення. Наприклад, я заповнила пробіли у знаннях, вибираючи теми для індивідуальних робіт, які мене цікавили. І що важливо — вибрала тему для магістерського дослідження, яке стала для мене початком моєї нової роботи.

Одним словом, на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності правильно розставлені пріорітети, які допомогли мені зрозуміти: хто я, чим хочу займатися і як саме це зробити. І я вдячна за це.
А ще за теплоту, людяність і розуміння».