Мандрівка краєвидами...
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/9-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/10-4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/11-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/12-3.jpg)
Мандрівка краєвидами… Саме таке відчуття з’являється, коли дивишся на живописні пейзажі художника Миколи Пазізіна. Роботи митця знайомлять з різними порами року в Україні, презентують унікальні архітектурні пам’ятки Тернопільщини. Ось замок у Тернополі постає освітлений сонцем, на іншій роботі бачимо краєвиди Кременця та Почаєва. Не байдужий митець і до жанру натюрморту, який обов’язково прикрашають квіти. Саме через неповторну авторську манеру студенти по-новому усвідомили специфіку імпресіонізму. Кожен з першокурсників ОП Менеджмент соціокультурної діяльності та Графічний дизайн обрав собі роботу до душі, збагатився новини знаннями та позитивними емоціями. Захід відбувся у контексті вивчення дисципліни «Збереження культурної спадщини». Виставка робіт художника Миколи Пазізіна діє в головному корпусі Західноукраїнського національного університету. То ж поспішайте насолодитися прекрасним…