Круглий стіл на тему "Леся Українка: грані життя і творчості"

Студенти та викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь у круглому столі на тему «Леся Українка: грані життя і творчості». Модератор заходу — кандидат філологічних наук Наталя Ліщинська, яка розпочала з розповіді про творчу особистість письменниці. У світлі нових досліджень, фактів, оприлюднених впродовж лютого, присутні почули багато інформації, невідомої до того часу. Також учасники мали можливість почути наукові розвідки студентів першого курсу, зокрема Наталі Поліщук «Хто вам сказав, що я слабка…»; Марти Скальської «Леся Українка як культурний дипломат України»; Мар’яни Мариняк: «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!»
Неабияке зацікавлення завжди викликає історія стосунків Лесі Українки та Сергія Мержинського. На цю тему прозвучали доповіді студенток 4 курсу Надії Старенької та Сніжани Решітко.
Актуальною для юного покоління був виступ директорки Вишнівецького будинку культури і також студентки 4 курсу Олени Хмурич «Леся Українка очима сучасної молоді».
Як формувалася і в яких умовах росла, дізналися з доповіді другокурсниці Діани Качанівської про дитинство Лесі Українки.
У жвавих обговореннях та дискусіях наприкінці круглого столу взяли участь викладачі Теофілія Вількова, Наталя Ліщинська, Олена Конопліцька та Ірина Недошитко.