КВІТКОВА ДИПЛОМАТІЯ від Іванни Бойко

14 вересня студенти освітньо-професійних програм «Культурна дипломатія», «Графічний дизайн» і «Документознавство та інформаційна діяльність» мали нагоду взяти участь у другій відкритій лекції на Соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ.

Спікером заходу на тему «Квіткова дипломатія» виступила Іванна Бойко, власниця квіткового маркету «КвітоЦентр». Основні тези її виступу: квіти наповнюють людину позитивними емоціями; варто дарувати квіти, які подобаються і не зважати на стереотипи щодо символіки (наприклад, жовтий колір уособлює сонце і тепло). Також йшлося про якість продукту, умови вирощування та зберігання рослин, тренди в ландшафтному дизайні, корпоративний стиль, що сприяє пізнаванності бренду мережі магазинів квітів у Тернополі. Менеджерка розповіла про свій шлях до успіху, наголосила на важливості освіти, завдяки якій людина може зреалізувати себе в різних сферах, створити власний бізнес та уникнути проблем. На думку пані Іванни, підприємець повинен не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, дбати про своїх працівників, створювати для них комфортні умови праці.

На завершення зустрічі студенти отримали у подарунок горщики із розсадою хризантеми чи базиліку, збагатилися красивим і корисним.

Співорганізатором інтеграційної сесії виступив Андрій Підлужний, старший викладач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ. До заходу долучилися доценти Ірина Недошитко, Олеся Патряк, Юлія Боднарчук і Надія Білик.