Дуальна освіта за кордоном


У самому центрі Дюссельдорфа, Німеччина, існує унікальний та захоплюючий музей, відомий як «Black box», у якому проходить дуальну освіту студентка другого курсу соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Дизайн» Ямкова Катерина.
Цей музей присвячений мистецтву кіно та його впливу на суспільство.
На відвідувачів музею чекає подорож історією кінематографа від його зародження до наших днів за допомогою інтерактивних виставок.
Однією з найпопулярніших пам’яток музею є «Чорна скринька» — величезна темна кімната, у якій використовувуються найсучасніші технології для створення незабутніх кінематографічних вражень. Відвідувачів заохочують зайти всередину й дозволити звукам, видовищам і емоціям фільму охопити їх, перенісши в інший світ.
У музеї також є велика колекція пам’ятних фільмів, включаючи оригінальні костюми, реквізит і сценарії з деяких найвідоміших фільмів усіх часів. Шанувальники кінотеатру можуть годинами розглядати експонати, переживаючи свої улюблені моменти та відкриваючи для себе нові погляди на мистецтво кіно.
Також у музеї присутній затишний, маленький кінозал, де є цікаві твори світової кінокласики, відреставровані старі фільми. Також кожного грудня проводиться аукціон кіноплакатів.
Незважаючи на свою популярність, Музей Чорної Скриньки залишається прихованою перлиною, відомою лише небагатьом обраним. Але для тих, хто випадково натрапив на нього, музей був місцем чудес і натхнення, свідченням сили фільму захоплювати та розважати.