Дуальна освіта в дії!

Журналістика у класичному університеті Тернополя — особливий світ пізнання, вдосконалення й розвитку.
«Навчаючись у ЗУНУ, працюючи у пресслужбі університету, я із впевненістю можу сказати, що переймаю досвід у класних фахівців, здобуваю знання і знайомлюся із сучасною журналістикою.
Щоденне поєднання звичного навчання із практикою дає змогу стати на крок ближче до омріяної справи. Зустрічі із освітянами, партнерами університету та дипломатами, інтрев‘ю із цікавими особистостями, знімальний процес, підготовка й організація, різноманітні події, просування зво у соціальних мережах, тренінги для студентів, написання статей — надважлива частина мого життя, адже це те, що надихає, формує й реалізовує мене, як особистість», — студентка освітньої програми «Правова журналістика» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Катерина Божаківська.