Дуальна освіта в Тернопільській кінокомісії
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274272880_1253673868459711_2884726783836478645_n.jpg)
Дуальна освіта студентів кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль пройшла і в стінах Тернопільська кінокомісія/Ternopil Film Commission, де студенти не тільки могли вживу долучитись до роботи зі всіма необхідними, у творенні кіно, документами, а й відвідати кілька заходів, тісно пов’язаних з роботою, взяти участь у нарадах та обговореннях усіх технічних подробиць. І до того ж їм випала можливість познайомитись з командою чудових людей, які дійсно мають величезний досвід і вносять величезний культурний вклад в Тернопіль та Україну.