Дуальна освіта в Гусятинській селищній раді

Дуальна освіта — це важливий етап навчального процесу, який має на меті підготовку висококваліфікованих фахівців сфери інформаційно-документальних комунікацій суспільства.
Студентка Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль ОП Документознавство та інформаційна діяльність Вікторія Починок здобувала знання у документаційній діяльності Гусятинської селищної ради.
На базі дуальної освіти ознайомилася із порядком оброблення та реєстрації вхідних та вихідних документів, з організаційними документами, оперативному розмноженні та розповсюдженні документів Гусятинської селищної ради.
Увага була зосереджена на реєстрації звернень громадян та підготовкою відповідей заявникам, роботі поточного архіву ради, проведенні експертизи документації при їх відборі для передачі на державне збереження, вивченні Інструкції з діловодства в Гусятинський селищній раді.
Також студентка здійснювала оформлення справи для передачі їх архівний відділ Чортківської РДА для зберігання.