Дуальна освіта у відділі кадрів одного з приватних підприємств м. Тернополя

Дуальна освіта для студентів — це чудова можливість застосувати вивчену теорію на практиці та отримати цінний досвід.
Діана МАХНО, студентка соціально-гуманітарного факультету ОП Документознавство та інформаційна діяльність обрала для себе найкращим здобути практичні навички у відділі кадрів одного з приватних підприємств м. Тернополя. Під час дуальної освіти вона ознайомилась з особливостями відділу кадрів зсередини, та спробувала себе на посаді керівника відділу. Мала змогу вести кадрове діловодство, а саме: оформляти прийом та звільнення працівників, створювати необхідні документи, вивчити порядок видачі наказів, вести записи в трудових книжках та особових картках працівників, ознайомитись з програмним забезпеченням, необхідним для ведення кадрів.