Дуальна освіта у відділі кадрів одного з приватних підприємств м. Тернополя
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/273749568_1250842905409474_1742107632945665657_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/273749568_1250842905409474_1742107632945665657_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/273727185_1250842922076139_9087564611903258855_n.jpg)
Дуальна освіта для студентів — це чудова можливість застосувати вивчену теорію на практиці та отримати цінний досвід.
Діана МАХНО, студентка соціально-гуманітарного факультету ОП Документознавство та інформаційна діяльність обрала для себе найкращим здобути практичні навички у відділі кадрів одного з приватних підприємств м. Тернополя. Під час дуальної освіти вона ознайомилась з особливостями відділу кадрів зсередини, та спробувала себе на посаді керівника відділу. Мала змогу вести кадрове діловодство, а саме: оформляти прийом та звільнення працівників, створювати необхідні документи, вивчити порядок видачі наказів, вести записи в трудових книжках та особових картках працівників, ознайомитись з програмним забезпеченням, необхідним для ведення кадрів.