Дуальна освіта у Державному архіві Тернопільської області

Студентка Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль ОП Документознавство та інформаційна діяльність Катя Біловус ділиться враженнями періоду здобуття дуальної освіти. «У перший день мені провели екскурсію по архіву, де розповіли про кожне відділення архіву та функції працівників, а саме як відбувається приймання документів, їх опис, відновлення та зберігання. Показали, де знаходиться читальний зал, як відбувається реєстрація людей, яким потрібні документи для своїх цілей, а також відвели у конференц-зал, де доволі часто відбуваються виставки, присвячені різним періодам історії.
У кожному підрозділі мені дали шанс спробувати себе та вдосконалити свої навички, а саме: приймання документів та їх підготовка до реставрації та внесення в базу інформації про них.
У наступні дні мені випав шанс попрактикувати свої навички у реставрації, де мене вчили працювати з палітурками, зшивати вже готові справи, підготувати матеріали для роботи та, відповідно, реставрувати документи. За період дуальної освіти я змогла підвищити свої навички реставрації документів, за що дуже вдячна пані Наталі та пану Сергію, а також доторкнутися до частинки історії та дати документам 1839-1930-х років право на життя».