Дуальна освіта у Державній екологічній інспекції м. Тернопіль

Студентка Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль ОП Документознавство та інформаційна діяльність Стрілецька Анастасія Віталіївна під час дуальної освіти перебувала у Державній екологічній інспекції м. Тернопіль під керівництвом завідувача сектору управління персоналом.
Студентка мала змогу ознайомитись з безліччю документів та складала деякі з них самостійно (заява на звільнення, на відпустки, на відрядження, тощо), реєструвала накази в книгах обліку, стежила за тим, як формуються особові справи державних службовців, ознайомлювалась з документацією, згідно з якою проводились конкурси на зайняття вакантних посад у минулому році, брала участь у формуванні наказів на присвоєння чергового рангу. Але важливим у цьому періоді було знайомство з багатьма службовцями і їхніми напрямами роботи.