Дуальна освіта студентів-документознавців: враження, новий досвід, побажання


10 лютого 2023 року студенти групи ДІД-41, які здобувають освіту за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», на онлайновій зустрічі зі своїм куратором — професором Шкіцькою Іриною Юріївною ділилися своїми враженнями про проходження завершального етапу дуальної освіти.
Майбутніх документознавців радо приймали на дуальну освіту різні державні та привітні установи: селищні ради, заклади освіти, бібліотеки, магазини, інспекції та інформаційні центри. Частина студентів проходила дуальну освіту в стінах рідного Західноукраїнського національного університету, зокрема в навчальному відділі, на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності, у відділі інформації та зв’язків із громадськістю.
Гнучкий графік роботи, студентоцентрований та індивідуальний підхід до навчання, дружня атмосфера й велике бажання фахівців з інформаційної та діловодної діяльності ділитися своїм досвідом із студентською молоддю сприяли швидкому виробленню навичок практичної роботи з документами та систематизації й структуруванню набутих знань.
Здобувачі освіти на власному досвіді мали змогу переконатися, наскільки важливо знати не тільки правила оформлення документів й основні засади інформаційної діяльності, а й бути грамотними, креативними, обізнаними з новітніми інформаційними та цифровими технологіями. Студенти відчули цінність комунікативних навичок, гнучкості, багатозадачності, уміння мислити критично, бути уважними і відповідальними.
Дуальну освіту без перебільшення можна вважати важливим елементом у підготовці фахівців, здатних швидко реагувати на запити сьогодення, уміти застосовувати знання в реальних життєвих ситуаціях, приносячи користь українському суспільству!