Дуальна освіта студентів ОП Документознавство та інформаційна діяльність

Дуальна освіта є важливим етапом у здобутті майбутньої професії студентів ОП Документознавство та інформаційна діяльність Соціально-гуманітарного факультету, адже передбачає поєднання теоретичних знань і практичної діяльності, дає змогу опанувати тонкощі майбутньої професії. Це заохочує студентів серйозніше ставитися до навчання і побачити, у яких сферах їм бракує знань і навичок.
Не менш важливим є те, що завдяки дуальній освіті студенти можуть відчути себе частинкою команди чи колективу, набути навичок гармонійного спілкування з іншими, вчаться діяти злагоджено, дотримуючись спільної стратегії виконання завдань відділу.
Чудово, що наш університет дає можливість набути навичок практичної роботи за фахом у своїх стінах! Це дає змогу студентам подивитися на академічну спільноту іншими очима, побачити реальну цінність знань, досвіду і навичок роботи з документами та сучасним програмним забезпеченням.