Дуальна освіта студентів 4 курсу в Тернопільській обласній ДЮСШ
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272765866_1239247023235729_9186674617784523409_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272765866_1239247023235729_9186674617784523409_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272759609_1239247083235723_1160771565571000828_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272706063_1239247186569046_8825007104106180863_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272825431_1239247149902383_4898366840020599927_n.jpg)
Дякуємо Тернопільській обласній ДЮСШ із зимових видів спорту та особлива подяка директору Світлані Крикончук за те, що дала можливість пройти дуальну освіту саме в спортивній школі, адже є студенти, які все життя присвятили себе спорту.
Під час проходження дуальної освіти студенти мали змогу застосувати свої теоретичні знання на практиці:
• вивчили оформлення та видачу наказів з основної діяльності та кадрів, рапорти тренерів-викладачів та особові справи працівників;
• навчилися веденню вхідної та вихідної документації, порядку передачі документів в архів;📩
• мали змогу в програмі UA-Бюджет ознайомитись з порядком створення кошторису та плану асигнувань ДЮСШ, прийманням, переведенням та звільненням працівників.
Також дякуємо заступнику директора з навчально-тренувальної роботи Софії Білявській за те, що направляла та корегувала роботу і забезпечувала хороший настрій.
І, звичайно, дякуємо всьому колективу Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту і сподіваємось на співпрацю у майбутньому!