Дуальна освіта для ОП Правова журналістика соціально-гуманітарного факультету
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273537712_1246655969161501_7194782548713672465_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273537712_1246655969161501_7194782548713672465_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273686246_1246655955828169_6674160650672034635_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273555263_1246656035828161_3871332272271096054_n.jpg)
«Я вважаю, що здобувати освіту через практику — це найкраще рішення. Адже ще будучи студентом ти вчишся вирішувати робочі нюанси, проблеми; в тебе з‘являється розуміння в якому напрямку тобі рухатися, і чи ти на правильному шляху.
Під час дуальної освіти я відпрацьовую навички написання статей для глянцевого журналу «Dzerkalo». Чим цікава така практика? Я працюю не лише з інформаційним чи розважальним жанрами, але й з рекламним.
Потрібно продумати все до дрібних деталей: знайти цікавого співрозмовника, провести інтерв‘ю, відредагувати текст, зробити фото, узгодити макет сторінки з дизайнером тощо. Це постійна комунікація з людьми, неспинний рух і дуже захоплююча робота» (Тетяна КУЛЬПА, студентка 2 курсу)