Дуальна форма освіти: враження з перших вуст


Для здобуття професійних навичок, потрібних для майбутнього, студент 2 курсу соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Антон Середюк навчається за дуальною формою освіти у Заліщицькій МЦПБ (міській центральній публічній бібліотеці).
«Спілкуючись із завідувачем бібліотекою Пукіш Світланою Іванівною, я познайомився із особливостями функціонування установи. Щоденні будні бібліотеки теж були мені цікаві, особливо видача книг, пошук за каталогами, записи формулярів.  Привітні люди, сумлінно працівники допомогли мені на цей момент відчути себе професійно сформованим, здатним реалізувати знання, здобуті під час навчання на факультеті. Ділянки роботи, які мені доручали, утримувалися під моїм контролем. Одночасно відкрився простір для роботи з книжковим експозиціями, періодикою й пресою. Також час роботи у бібліотеці співпав з літературно- мистецьким вечором, присвяченим 80 літтю відомого поета і журналіста із Заліщик Петра Мельника. На цьому заході я займався фото і відео супроводом, познайомився з мистецькою когортою міста й району… Праця триває, зростає мій інтерес до бібліотечної справи, а дуальна освіта залишається важливим етапом мого формування як спеціаліста…
Цікавою була співпраця з інтернет центром, який працює при бібліотеці..
Зараз маю на меті вивчити питання рівня читацького інтересу і культури, попрацювати з фондом бібліотеки, надходженням нових видань і громадською роботою…»