Дискусійна платформа «Соціальна адаптація військовослужбовців при переході до цивільного життя: відкриті діалоги»


25 лютого 2021 р. на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету розпочала роботу дискусійна платформа «Соціальна адаптація військовослужбовців при переході до цивільного життя: відкриті діалоги». У заході взяли участь викладачі та студенти ЗУНУ, журналісти, волонтери, військові. Почесний гість – американський військовий діяч, капітан І рангу Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки пан Гарі Табах.

На відкритті платформи Голова правління Української міжбанківської валютної біржі, голова Наглядової ради ЗУНУ Анатолій Гулей відзначив важливість налагодження міждержавного діалогу в контексті ООС. Ключовим питанням зустрічі стала соціальна адаптація військовослужбовців при переході до цивільного життя, про що пан Табах міг розповісти з перших вуст, а учасники – провести своєрідний компаративний аналіз забезпечення професійної адаптації військовослужбовців в Україні та США.

У заході взяли участь слухачі програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, ветеранів та членів їхніх сімей «Україна – Норвегія. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», яка вже успішно працює в університеті з 2012 року. Такі дискусійні платформи стануть майданчиком для старту майбутніх міжнародних дієвих проєктів.