Буде видано колективну монографію «ФІЛОЛОГІЯ, ТЕОЛОГІЯ, КУЛЬТУРА У СЛОВ'ЯНСЬКИХ КРАЇНАХ»

За результатами співпраці соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ із Католицьким університетом в Ружомберку (Словаччина), Вищою школою управління та менеджменту (Республіка Польща), буде видано колективну монографію «ФІЛОЛОГІЯ, ТЕОЛОГІЯ, КУЛЬТУРА У СЛОВ’ЯНСЬКИХ КРАЇНАХ».
Умови участі у монографії:
Вартість публікації у монографії та організаційні витрати становлять 500 грн.
Монографію буде надруковано у видавництві Католицького університету в Ружомберку (Словаччина) із присвоєнням міжнародного стандартного книжкового номера ISBN.
Для участі у написанні колективної монографії необхідно надіслати до 26.02.2021 р. на електронну пошту (oksana_homotuk@ukr.net, cherbiak@ukr.net) статтю (вимоги додаються) та коротку довідку про себе.
Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора, наприклад: О. Іваненко_стаття.
Монографію буде опубліковано у квітні 2021 р.
Стаття має бути написана українською, польською або англійською мовою й оформлена відповідним чином.
Статті, які не відповідатимуть усім вимогам редакційної колегії, будуть відхилені.
Координатори:
Оксана Гомотюк — в. о. декана СГФ ЗУНУ, тел.:+380679269387, e-mail: oksana_homotuk@ukr.net;
Юрій Щербяк — професор СГФ ЗУНУ, тел.: +380975733480,
e-mail: cherbiak@ukr.net.
Вимоги до оформлення статей подано у прикріплених файлах.