Благодійний майстер-клас для підопічних Тернопільського благодійного фонду «Карітас»
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272299261_1238754589951639_8278736073510711314_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272299261_1238754589951639_8278736073510711314_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272300013_1238754916618273_8922391495082861833_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272321480_1238754506618314_3532100039965589377_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272766124_1238754786618286_9022838618156179436_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272405464_1238754686618296_1029385139787840024_n.jpg)
27 січня 2022 року о 12.00 у відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ, у рамках благодійного проєкту «Бібліотека — територія мудрості, добра і милосердя», відбувся благодійний майстер-клас для підопічних Тернопільського благодійного фонду «Карітас», який провела Софія Поберейко, студентка соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету. Під час заходу учасники власноруч виготовили сердечка до Дня святого Валентина.
Наприкінці заняття всі присутні помолилися за мир і спокій в Україні.