Участь кафедри у тренінгу "Комунікаційна стратегія державних органів влади 2.0"









Завершив свою роботу тренінг «Комунікаційна стратегія державних органів влади 2.0», організований Міністерством закордонних справ України, Західноукраїнським національним університетом і ДП «ГДІП» за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні. Заняття відбувалися у змішаному форматі: у приміщенні Медіацентру ДП «ГДІП» та за допомогою платформи «Zoom». Тренінг об’єднав велику кількість учасників, серед яких і викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ірина Недошитко, Ірина Шкіцька, Наталія Ліщинська й Наталія Яблонська.
Слухачі тренінгу отримали унікальну можливість навчатись у фахівців-практиків найвищого рівня: Алена Боброва, начальника Управління стратегічних комунікацій Міністерства юстиції України, фахівця в галузі зв’язків з громадськістю та інформаційних операцій; народної депутатки України Інни Совсун; експертки зі стратегічних комунікацій Марії Сагайдак; експертки з кризових комунікацій Світлани Судак; Іветти Делікатної, ключової комунікаційної експертки проєкту Association4U (2019- 2025 рр.); кандидатки політичних наук Людмили Недільської; Ірини Шум, української дипломатки, заступниці директорки департаменту публічної дипломатії та комунікації МЗС України; представниці Міністерства цифрової трансформації України Аліни Торнагі; Лариси Шустенко, керівниці комунікаційних проєктів і програм Ощадбанку в сегменті В2В; Ніколо Гаспаріні, керівника відділу преси та інформації Представництва ЄС та Вікторії Давидової, радниці з питань преси та інформації представництва ЄС.
Кожного заняття, які тривали упродовж місяця, учасники тренінгу відкривали нові грані процесу комунікації в управлінні, опановували тонкощі комунікаційних стратегій, аналізували кризові ситуації та кризові інциденти різної складності, спробували себе у розробці комунікативних стратегій.
Простий, доступний виклад лекційного матеріалу, підсилений прикладами із життя, цікаві практичні завдання та підсумковий тест, вичерпні відповіді на усі питання, а ще доброта, щирість, відкритість наставників до кожного слухача сприяли творчому пошукові й засвоєнню нових корисних знань.
З особливою вдячністю хочемо відзначити роботу команди організаторів тренінгу. Вони подумали все до найменших деталей: від вибору актуальної теми, змісту навчального матеріалу, цікавих завдань, своєчасного повного доступу до навчальх матеріалів до зручної комунікації з учасниками і приємних подарунків. Окрема подяка пані Ганні Макаренко, яка була «голосом» цієї команди.
Висловлюємо щиру вдячність усім нашим наставникам та організаторам тренінгу «Комунікаційна стратегія державних органів влади 2.0». З вами справді хочеться ставати кращими!