365 днів незламності!

Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ взяли участь у заході «365 днів незламності. Молодь» від Команди СД Платформа Тернопіль.
Про власний досвід і напрацювання слухали від:
Аліни Лизун — співзасновниці Благодійного фонду PRO,
Лілії Сохо — голови Молодіжної міської ради м. Теребовля, голови спільноти «Українська молодь — Христові», юрисконсульта Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв, Олександра Кикти — проєктного менеджера в ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», волонтера в «Центр готовності цивільних, Тернопіль».
Обговорили питання реалізації молодіжної політики на локальному рівні, участь молоді у прийнятті рішень та їх активізація у цьому процесі, проблеми функціонування молодіжних ініціатив та просторів на інституційному рівні, проблеми взаємодії молоді та влади.