20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
У ці лютневі дні, девʼять років тому, українці, як і зараз, віддавали свої життя за права, демократичні цінності та свободу. Тоді – на Майдані, зараз – на полі бою. Наша війна розпочалася не 2022, а 2014, коли на Майдані розстрілювали протестувальників.
Кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності СГФ ЗУНУ, класичного університету Тернополя взяла участь у акції «Ангели пам’яті» – вшануванні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сьогодні з-поміж інших полеглих згадуємо Віктора Гурняка, фотовиставку якого про ті буремні дні в Києві презентовано в університетському холі, Тараса Слободяна, випускника й працівника нашого закладу, Героя України, меморіальна дошка якого розміщена на фасаді нашого факультету, який віддав за Україну найдорожче — життя.
Українці знають, що таке виборювати і захищати власну свободу. У важкі та визначальні моменти історії ми ніколи не здаємось і завжди проявляємо хоробрість та самовідданість.
Вічна шана Героям Небесної Сотні! Слава Україні!