16 січня - День вшанування пам'яті захисників Донецького аеропорту

Вісім років тому кіборги Донецького аеропорту довели всьому світу – українські воїни міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – це їхня незламність у боротьбі за Україну. Військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери впродовж 242 днів обороняли цей стратегічний об’єкт. Кіборги вистояли, не встояв бетон.
Сьогодні студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету в Центральній міській бібліотеці Тернополя зустрілися з матір’ю одного з наших кіборгів – Івана Вітишина. Вона розповіла про те, як виховувала сина, як Іван пішов на війну і його слова перед тим, як він поїхав в саме пекло Донецького аеропорту: «Мам, а хто, як не я?». Молодь не могла не перейнятися мужністю та героїзмом майже своїх ровесників, що захищали Донецький аеропорт.
Мати Івана Вітишина, тернополянина, на вшанування наших героїв написала книгу «Мій син – кіборг», що вийшла друком у тернопільському видавництві «Джура» у 2022 році. Ця книга написана для того, щоб ніколи не забувати наших героїв та знати всю правду та історію про події російсько-української війни. Вічна Слава Героям!