Зустріч з письменником Богданом Мельничуком

15 листопада 2017 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за ініціативи кандидата історичних наук, доцента Надії Іванівни Білик відбулася зустріч студентів І-го курсу факультету обліку та аудиту з відомим тернопільським письменником, членом національних спілок журналістів, письменників, краєзнавців України та Наукового товариства імені Шевченка, редактором часопису «Літературний Тернопіль» Богданом Івановичем Мельничуком. Захід було приурочено Дню української писемності та мови.

Богдан Мельничук, автор чисельних книжок, які вийшли друком не лише в Тернополі, розповів студентам про генезис своїх творів. Першокурсники почули цікаві факти з життя митця, які стали поштовхом до написання маленьких ліричних шедеврів.

Модератором заходу виступив директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка кандидат економічних наук, доцент К. З. Возьний. Працівники читального залу у рамках заходу підготували літературну виставку творів Богдана Мельничука «Його душа співає скрипкою…».

Про важливість таких зустрічей із відомими діячами культури Тернопільщини свідчать відгуки студентів першого курсу:

«Зустріч з Богданом Івановичем Мельничуком справила на мене неймовірне враження. Це настільки талановита людина, що слухати його розповіді, вірші було одне задоволення. Ми з одногрупниками отримали не лише позитивні емоції від спілкування з письменником, а й винесли для себе певний урок, адже Богдан Іванович розповідав життєві та надзвичайно повчальні історії. Я переконана, що ця зустріч запам’ятається нам на все життя. Такі зустрічі варто проводити якомога частіше, адже нам, молодому поколінню, необхідно зустрічатися із такими видатними людьми. Це ніби мотивація робити щось важливе для своєї країни, творити, а не проводити своє життя марно» (Олена Бондарук, ст. гр. ОПД–11).

«Богдан Мельничук – це людина з особливим характером і унікальним поглядом на світ. Це особливо помітно в його творчості, в спілкуванні з ним» (Сергій Грошко, ст. гр. ОПД–11)

«Був радий зустрічі з Богданом Мельничуком, відомим краєзнавцем, драматургом, поетом та просто хорошою людиною, його творчість – унікальна!» (Віктор Мульський ст. гр. ОПД–11).